Ústecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje - MLŽ
Liga Ústeckého kraje - mladší žákyně
Liga Ústeckého kraje - MINI 4+1
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jan Borovka
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
41
Počet branek
284
Starty
2.liga starších dorostenců Č
19.05. [AH132]
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
6 branek
12.05. [AH121]
Loko Č.Budějovice - Chodov
24 : 24
0 branek
28.04. [AH110]
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
16 : 23
0 branek
21.04. [AH107]
Loko Č.Budějovice - Náchod
34 : 20
0 branek
17.03. [AH088]
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
23 : 24
5 branek
10.03. [AH081]
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
32 : 23
0 branek
03.03. [AH077]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
28 : 32
0 branek
24.02. [AH068]
Loko Č.Budějovice - TJ Kutná Hora
44 : 11
2 branek
09.12. [AH066]
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
50 : 11
1 branek
18.11. [AH044]
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
27 : 30
1 branek
14.10. [AH022]
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
4 branek
23.09. [AH002]
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 31
0 branek
1.liga mladších dorostenců
27.04. [AJ114]
Strakonice - Kopřivnice
35 : 25
1 branek
06.04. [AJ128]
Strakonice - KP Brno
29 : 29
5 branek
23.03. [AJ093]
N.Veselí - Strakonice
38 : 28
6 branek
16.03. [AJ088]
Strakonice - Ostrava
35 : 29
7 branek
09.03. [AJ082]
Dukla - Strakonice
42 : 34
7 branek
02.03. [AJ075]
Strakonice - Jičín
27 : 29
9 branek
17.11. [AJ048]
Kopřivnice - Strakonice
34 : 33
11 branek
28.10. [AJ035]
Karviná - Strakonice
37 : 20
12 branek
27.10. [AJ022]
Ostrava - Strakonice
31 : 18
3 branek
06.10. [AJ016]
Strakonice - Dukla
30 : 36
9 branek
22.09. [AJ005]
Strakonice - Talent Plzeň
29 : 39
5 branek
2.liga mladších dorostenců Č
12.05. [AK121]
Č.Budějovice - Jablonec
24 : 29
5 branek
05.05. [AK120]
Č.Budějovice - Liberec
33 : 44
12 branek
27.04. [AK110]
S.Vršovice - Č.Budějovice
27 : 39
13 branek
21.04. [AK107]
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
42 : 36
13 branek
13.04. [AK099]
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 24
7 branek
24.03. [AK094]
Č.Budějovice - TJ košutka
30 : 38
8 branek
10.03. [AK081]
Č.Budějovice - Třeboň
31 : 29
9 branek
Další
Předchozí kola
MH-225 Slavoj Děčín - sobota 1.6. 9:00 - výsledky
video
online
Slavoj Děčín - Tygři Ústí
6 : 6
video
online
Lovosice - HK B Most
14 : 7
video
online
Tygři Ústí - Loko Louny
3 : 13
video
online
Lovosice - Slavoj Děčín
18 : 6
video
online
HK B Most - Loko Louny
5 : 13
video
online
Tygři Ústí - Lovosice
3 : 14
video
online
Slavoj Děčín - HK B Most
6 : 9
video
online
Loko Louny - Lovosice
14 : 9
video
online
HK B Most - Tygři Ústí
10 : 8
video
online
Loko Louny - Slavoj Děčín
15 : 3
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
112
Josef Sekal
Lokomotiva Louny
86
Václav Kovář
HK .A.S.A. Město Lovosice
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Holvek
HSK Tygři Ústí n/L.
11
Marek Žirovnický
HK Baník Most
8
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
26
František Strauss
HK Baník Most
12
Pavel Kunc
Lokomotiva Louny
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.