Ústecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje - STŽ
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
Liga Ústeckého kraje - mladší žákyně
Liga Ústeckého kraje - MINI 4+1
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Liga Ústeckého kraje - starší žáci
SH-101 HC Šroubárna Žatec - neděle 23.9. 9:00 - (X Chomutov)
23.9.2012
09:00
SH-101/01
HC TJ Šroubárna Žatec
-
Lokomotiva Louny
Miroslav Matis
,
Josef Kokoška
,
23.9.2012
09:45
SH-101/02
HK Baník Most
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Petr Pešek
,
Jaroslav Lorenc
,
23.9.2012
10:30
SH-101/03
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
23.9.2012
11:15
SH-101/04
HK Baník Most
-
HC TJ Šroubárna Žatec
23.9.2012
12:00
SH-101/05
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HSK Tygři Ústí n/L.
23.9.2012
12:45
SH-101/06
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
23.9.2012
13:30
SH-101/07
HC TJ Šroubárna Žatec
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
23.9.2012
14:15
SH-101/08
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
23.9.2012
15:00
SH-101/09
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
Lokomotiva Louny
23.9.2012
15:45
SH-101/10
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HC TJ Šroubárna Žatec
SH-102 HK Baník Most - neděle 7.10. 8:30 - (X Žatec)
7.10.2012
08:30
SH-102/01
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
Bohumil Brůna
,
Martin Polák
,
7.10.2012
09:15
SH-102/02
HK Chomutov
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
7.10.2012
10:00
SH-102/03
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
7.10.2012
10:45
SH-102/04
HK Chomutov
-
HK Baník Most
7.10.2012
11:30
SH-102/05
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HSK Tygři Ústí n/L.
7.10.2012
12:15
SH-102/06
Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
7.10.2012
13:00
SH-102/07
HK Baník Most
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
7.10.2012
13:45
SH-102/08
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Chomutov
7.10.2012
14:30
SH-102/09
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
Lokomotiva Louny
7.10.2012
15:15
SH-102/10
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
SH-106 HK Chomutov - sobota 20.10. 9:00 (X Tygři Úl)
20.10.2012
09:00
SH-106/01
HK Chomutov
-
HC TJ Šroubárna Žatec
Václav Škarda
,
Michal Janoušek
,
20.10.2012
09:45
SH-106/02
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
20.10.2012
10:30
SH-106/03
HC TJ Šroubárna Žatec
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
20.10.2012
11:15
SH-106/04
HK Baník Most
-
HK Chomutov
20.10.2012
12:00
SH-106/05
Lokomotiva Louny
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
20.10.2012
12:45
SH-106/06
HC TJ Šroubárna Žatec
-
HK Baník Most
20.10.2012
13:30
SH-106/07
HK Chomutov
-
Lokomotiva Louny
20.10.2012
14:15
SH-106/08
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Baník Most
20.10.2012
15:00
SH-106/09
Lokomotiva Louny
-
HC TJ Šroubárna Žatec
20.10.2012
15:45
SH-106/10
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Chomutov
SH-104 Lokomotiva Louny - sobota 3.11. 9:00 (X Lovosice)
3.11.2012
09:00
SH-104/01
Lokomotiva Louny
-
HC TJ Šroubárna Žatec
Jan Dlouhý
,
Petr Pešek
,
3.11.2012
09:45
SH-104/02
HK Baník Most
-
HK Chomutov
Tomáš Lízl
,
Martin Kasík
,
3.11.2012
10:30
SH-104/03
HC TJ Šroubárna Žatec
-
HSK Tygři Ústí n/L.
3.11.2012
11:15
SH-104/04
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
3.11.2012
12:00
SH-104/05
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
3.11.2012
12:45
SH-104/06
HC TJ Šroubárna Žatec
-
HK Baník Most
3.11.2012
13:30
SH-104/07
Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
3.11.2012
14:15
SH-104/08
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
3.11.2012
15:00
SH-104/09
HK Chomutov
-
HC TJ Šroubárna Žatec
3.11.2012
15:45
SH-104/10
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
SH-105 HSK Tygři Ústí n.L. - sobota 17.11. (X Louny)
17.11.2012
09:00
SH-105/01
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Josef Kokoška
,
17.11.2012
09:40
SH-105/02
HK Baník Most
-
HC TJ Šroubárna Žatec
Miroslav Matis
,
17.11.2012
10:20
SH-105/03
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Chomutov
Petr Pešek
,
17.11.2012
11:00
SH-105/04
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
Dalibor Pavlát
,
17.11.2012
11:40
SH-105/05
HC TJ Šroubárna Žatec
-
HK Chomutov
17.11.2012
12:20
SH-105/06
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Baník Most
17.11.2012
13:00
SH-105/07
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HC TJ Šroubárna Žatec
17.11.2012
13:40
SH-105/08
HK Chomutov
-
HK Baník Most
17.11.2012
14:20
SH-105/09
HC TJ Šroubárna Žatec
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
17.11.2012
15:00
SH-105/10
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
SH-103 HK Město Lovosice - neděle 25.11. 9:00 (X Most)
25.11.2012
09:00
SH-103/01
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HSK Tygři Ústí n/L.
Bedřich Frieser
,
25.11.2012
09:45
SH-103/02
HC TJ Šroubárna Žatec
-
Lokomotiva Louny
Lukáš Frieser
,
25.11.2012
10:30
SH-103/03
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Chomutov
Jan Dlouhý
,
25.11.2012
11:15
SH-103/04
HC TJ Šroubárna Žatec
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Lukáš Malý
,
25.11.2012
12:00
SH-103/05
Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
25.11.2012
12:45
SH-103/06
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HC TJ Šroubárna Žatec
25.11.2012
13:30
SH-103/07
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
Lokomotiva Louny
25.11.2012
14:15
SH-103/08
HK Chomutov
-
HC TJ Šroubárna Žatec
25.11.2012
15:00
SH-103/09
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
25.11.2012
15:45
SH-103/10
HK Chomutov
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
SH-121 HK Baník Most - neděle 6.4. 9:00 - (X Žatec -změneno!!)
6.4.2013
09:00
SH-121/01
HK Baník Most
-
HK Chomutov
Marek Maxa
,
6.4.2013
09:45
SH-121/02
Lokomotiva Louny
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Jiří Brejcha
,
6.4.2013
10:30
SH-121/03
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
Martin Hart
,
6.4.2013
11:15
SH-121/04
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
Petr Pešek
,
6.4.2013
12:00
SH-121/05
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HSK Tygři Ústí n/L.
6.4.2013
12:45
SH-121/06
HK Chomutov
-
Lokomotiva Louny
6.4.2013
13:30
SH-121/07
HK Baník Most
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
6.4.2013
14:15
SH-121/08
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
6.4.2013
15:00
SH-121/09
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Chomutov
6.4.2013
15:45
SH-121/10
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
SH-122 Lokomotiva Louny - neděle 21.4. 9:00 (X Žatec)
21.4.2013
09:00
SH-122/01
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
Bohumil Brůna
,
21.4.2013
09:45
SH-122/02
HK Chomutov
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
René Vostatek
,
21.4.2013
10:30
SH-122/03
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
Jiří Motl
,
21.4.2013
11:15
SH-122/04
Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
Jaroslav Lorenc
,
21.4.2013
12:00
SH-122/05
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HSK Tygři Ústí n/L.
21.4.2013
12:45
SH-122/06
HK Baník Most
-
HK Chomutov
21.4.2013
13:30
SH-122/07
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
21.4.2013
14:15
SH-122/08
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Baník Most
21.4.2013
15:00
SH-122/09
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Chomutov
21.4.2013
15:45
SH-122/10
Lokomotiva Louny
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
SH-123 HK Město Lovosice - sobota 27.4. 8:00 (X Žatec) POSUN ZAČÁTKU TURNAJE!!
27.4.2013
08:00
SH-123/01
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Jan Dlouhý
,
27.4.2013
08:45
SH-123/02
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
Lukáš Malý
,
27.4.2013
09:30
SH-123/03
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
Martin Kasík
,
27.4.2013
10:15
SH-123/04
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Baník Most
Petr Pešek
,
27.4.2013
11:00
SH-123/05
Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
27.4.2013
11:45
SH-123/06
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
27.4.2013
12:30
SH-123/07
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
Lokomotiva Louny
27.4.2013
13:15
SH-123/08
HK Baník Most
-
HK Chomutov
27.4.2013
14:00
SH-123/09
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
27.4.2013
14:45
SH-123/10
HK Chomutov
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
SH-124 HSK Tygři Ústí n.L. - sobota 11.5. 9:00 (X Žatec)
11.5.2013
09:00
SH-124/01
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Martin Hart
,
11.5.2013
09:40
SH-124/02
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
Petr Pešek
,
11.5.2013
10:20
SH-124/03
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Chomutov
Jiří Brejcha
,
11.5.2013
11:00
SH-124/04
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
Marek Maxa
,
11.5.2013
11:40
SH-124/05
Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
11.5.2013
12:20
SH-124/06
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Baník Most
11.5.2013
13:00
SH-124/07
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
11.5.2013
13:40
SH-124/08
HK Chomutov
-
HK Baník Most
11.5.2013
14:20
SH-124/09
Lokomotiva Louny
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
11.5.2013
15:00
SH-124/10
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
SH-125 HK Chomutov - sobota 18.5. 9:00 (X Žatec)
18.5.2013
09:00
SH-125/01
HK Baník Most
-
HK Chomutov
Václav Škarda
,
18.5.2013
09:45
SH-125/02
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
Petr Olexa
,
18.5.2013
10:30
SH-125/03
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Baník Most
Stanislav Štrebl
,
18.5.2013
11:15
SH-125/04
HK Chomutov
-
Lokomotiva Louny
Martin Kasík
,
18.5.2013
12:00
SH-125/05
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
18.5.2013
12:45
SH-125/06
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
18.5.2013
13:30
SH-125/07
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
18.5.2013
14:15
SH-125/08
Lokomotiva Louny
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
18.5.2013
15:00
SH-125/09
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
18.5.2013
15:45
SH-125/10
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HK Chomutov
SH-126 HC Šroubárna Žatec - TURNAJ ZRUŠEN!!
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.