Ústecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje - STŽ
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
Liga Ústeckého kraje - mladší žákyně
Liga Ústeckého kraje - MINI 4+1
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Petr Pešek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 09:30
AC111
Talent Plzeň "B" - Bohemians
20 : 26
21.4. 16:45
AC105
VŠ Plzeň - Košutka
28 : 27
21.4. 15:00
AC104
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
33 : 22
8.12. 10:00
AC065
Dukla B - VŠ Plzeň
35 : 19
2.12. 16:45
AC057
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 30
2.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 39
11.11. 13:00
AC041
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice A
35 : 21
13.10. 11:00
AC020
S.Vršovice - Sez. Ústí
30 : 24
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD130
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
22 : 23
12.5. 15:00
AD121
Slavia - Jablonec
25 : 26
17.3. 16:00
AD087
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
46 : 35
9.3. 15:30
AD079
Jablonec - Kutná Hora
31 : 20
3.3. 17:00
AD077
HC Žatec - Slavia
35 : 34
24.2. 18:00
AD067
Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 19
25.11. 14:00
AD052
Ml. Boleslav - Kutná Hora
29 : 19
4.11. 17:00
AD047
HC Žatec - HK Lovosice B
32 : 29
21.10. 17:00
AD025
HC Žatec - Jablonec
23 : 25
7.10. 16:00
AD017
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
31 : 29
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:30
AG111
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
17.3. 14:00
AG087
HK Lovosice - Dukla
33 : 44
8.12. 14:00
AG065
Dukla - Karviná
27 : 30
10.11. 19:00
AG041
Talent Plzeň - Ostrava
32 : 25
7.10. 14:00
AG017
HK Lovosice - Jičín
33 : 31
1.liga mladších dorostenců
28.4. 11:30
AJ111
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
17.3. 12:00
AJ087
HK Lovosice - Dukla
33 : 29
8.12. 12:00
AJ065
Dukla - Karviná
41 : 27
10.11. 17:30
AJ041
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 33
7.10. 12:00
AJ017
HK Lovosice - Jičín
31 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
9.3. 13:30
AK079
Jablonec - Úvaly
22 : 17
24.2. 16:15
AK067
Jablonec - Chrudim
23 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-126 HC Šroubárna Žatec - TURNAJ ZRUŠEN!! - výsledky
Tabulka střelců
Martin Blecha
HK Chomutov
198
Martin Bauch
HSK Tygři Ústí n/L.
173
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
22
Marcel Vraný
Lokomotiva Louny
16
Jaromír Pour
HK Chomutov
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Kašpárek
HK Chomutov
24
Martin Blecha
HK Chomutov
22
Jaromír Pour
HK Chomutov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.