Ústecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
Liga Ústeckého kraje - mladší žákyně
Liga Ústeckého kraje - MINI 4+1
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
13.4. 11:00
AB102
Ústí n.L. - Loko Louny
30 : 26
9.3. 17:00
AB084
Náchod - Zlín
17 : 30
3.3. 13:00
AB077
Loko Louny - Bystřice p.H.
25 : 22
2.12. 17:00
AB059
Ústí n.L. - Zlín
22 : 29
18.11. 17:00
AB047
Loko Louny - Litovel
33 : 32
28.10. 17:00
AB031
Chodov - Jičín "B"
31 : 36
23.9. 13:00
AB003
Loko Louny - Olomouc
31 : 27
2 liga mužů JZČ
28.10. 15:00
AC031
Chodov B - S.Vršovice
23 : 24
2.liga mužů JM
13.10. 17:00
AE021
H.Brod - Sokolnice
28 : 31
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 13:00
AH102
HSK Tygři - Loko Louny
33 : 20
9.3. 14:30
AH084
Náchod - Chrudim
34 : 14
3.3. 17:00
AH077
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
28 : 32
2.12. 15:00
AH059
HSK Tygři - Chrudim
27 : 20
28.10. 13:00
AH031
Chodov - Sokol Kobylisy
21 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
3.3. 15:00
AK077
Loko Louny - Č.Budějovice
29 : 35
23.9. 15:00
AK003
Loko Louny - Liberec
28 : 36
Český pohár mužů
7.11. 17:00
AN053
Třeboň - N.Veselí
27 : 23
1.liga žen
4.5. 19:30
AR128
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 20
21.4. 14:30
AR119
Slavia B - Zlín B
36 : 25
16.3. 11:00
AR099
S.Vršovice - H.Brod
33 : 20
24.2. 09:00
AR082
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
36 : 14
17.2. 15:00
AR075
SVŠ Plzeň A - Zlín B
25 : 27
11.11. 15:00
AR047
Kobylisy - Poruba B
20 : 29
3.11. 11:00
AR040
S.Vršovice - Slavia B
19 : 19
29.9. 15:00
AR016
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
13 : 34
2.liga žen Č
13.4. 15:00
AS112
Ústí n.L. - Most B
30 : 39
2.12. 13:00
AS062
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 14
11.11. 17:00
AS047
Kobylisy B - Strakonice
18 : 26
1.liga starších dorostenek
4.5. 16:00
AU128
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 25
21.4. 12:30
AU119
Slavia - Zlín
31 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.