Ústecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje - STŽ
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
Liga Ústeckého kraje - mladší žákyně
Liga Ústeckého kraje - MINI 4+1
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
8.5. 18:30
AC123
S.Vršovice - VŠ Plzeň
25 : 18
13.4. 18:00
AC102
Třeboň - Starý Plzenec
30 : 25
2.3. 15:30
AC075
Ledeč n.S. - S.Vršovice
31 : 25
24.2. 17:00
AC068
Č.Budějovice A - VŠ Plzeň
26 : 25
9.12. 17:00
AC066
Č.Budějovice A - Bohemians
24 : 28
24.11. 15:30
AC049
Ledeč n.S. - Chodov B
24 : 31
21.10. 10:30
AC029
Sez. Ústí - Dukla B
23 : 21
6.10. 18:00
AC015
Třeboň - Č.Budějovice A
34 : 26
30.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice A - Starý Plzenec
15 : 34
2.liga mužů SVČ
27.4. 18:00
AD112
Dvůr Králové - Kutná Hora
33 : 19
6.4. 17:00
AD115
Jablonec - Kolín
25 : 28
10.3. 19:00
AD081
Slavia - Praha 4
27 : 28
2.3. 17:30
AD075
Kolín - TJ Sokol Bělá
29 : 24
14.12. 18:00
AD006
HK Lovosice B - Dvůr Králové
35 : 33
24.11. 10:30
AD049
Kolín - Jablonec
25 : 33
21.10. 17:30
AD026
Praha 4 - Kutná Hora
35 : 20
2.liga mužů JM
11.5. 17:00
AE122
H.Brod - Hustopeče
27 : 35
1.liga starších dorostenců
22.9. 12:30
AG006
HK Lovosice - Zlín
38 : 24
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 16:30
AH096
Sokol Kobylisy - Náchod
27 : 33
2.3. 13:00
AH075
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sokol Kobylisy
14 : 13
24.2. 13:00
AH068
Loko Č.Budějovice - TJ Kutná Hora
44 : 11
9.12. 15:00
AH066
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
50 : 11
24.11. 13:00
AH049
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
25 : 24
30.9. 13:00
AH011
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
26 : 25
1.liga mladších dorostenců
22.9. 10:30
AJ006
HK Lovosice - KP Brno
29 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 09:00
AK123
S.Vršovice - Úvaly
32 : 26
13.4. 16:00
AK102
Třeboň - Loko Louny
26 : 25
24.2. 15:00
AK068
Č.Budějovice - Úvaly
30 : 28
8.12. 17:30
AK066
Č.Budějovice - Chrudim
34 : 37
6.10. 16:00
AK015
Třeboň - Č.Budějovice
35 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-126 HC Šroubárna Žatec - TURNAJ ZRUŠEN!! - výsledky
Tabulka střelců
Martin Blecha
HK Chomutov
198
Martin Bauch
HSK Tygři Ústí n/L.
173
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
22
Marcel Vraný
Lokomotiva Louny
16
Jaromír Pour
HK Chomutov
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Kašpárek
HK Chomutov
24
Martin Blecha
HK Chomutov
22
Jaromír Pour
HK Chomutov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.