Ústecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje - STŽ
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
Liga Ústeckého kraje - mladší žákyně
Liga Ústeckého kraje - MINI 4+1
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 18:00
AC129
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
14.4. 09:30
AC098
Talent Plzeň "B" - Dukla B
26 : 25
12.4. 20:00
AC072
Sez. Ústí - Košutka
24 : 27
17.3. 09:30
AC085
Talent Plzeň "B" - Chodov B
31 : 22
10.3. 17:00
AC080
Bohemians - Starý Plzenec
27 : 27
9.12. 10:30
AC062
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
28 : 18
17.11. 18:00
AC048
Třeboň - Ledeč n.S.
34 : 23
10.11. 17:00
AC039
Košutka - VŠ Plzeň
30 : 20
14.10. 15:00
AC022
Č.Budějovice A - Ledeč n.S.
22 : 25
30.9. 17:00
AC012
Bohemians - VŠ Plzeň
18 : 26
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD123
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
29 : 21
24.3. 17:00
AD094
Slavia - HK Lovosice B
35 : 23
3.3. 18:00
AD076
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
36 : 31
2.12. 17:00
AD059
Praha 4 - Dvůr Králové
32 : 22
24.11. 17:00
AD054
Libčice n. Vlt. - Slavia
25 : 22
30.9. 15:00
AD011
Slavia - HC Žatec
39 : 23
1.liga starších dorostenců
14.4. 13:30
AG098
Talent Plzeň - Dukla
34 : 46
17.3. 13:30
AG085
Talent Plzeň - Zubří
26 : 41
2.liga starších dorostenců Č
14.10. 13:00
AH022
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
1.liga mladších dorostenců
14.4. 11:30
AJ098
Talent Plzeň - Dukla
37 : 29
17.3. 11:30
AJ085
Talent Plzeň - Zubří
34 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 16:00
AK129
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
10.11. 15:00
AK039
TJ košutka - Úvaly
33 : 15
Žákovská liga starších žáků
3.3. 12:30
AO104
Kutná Hora - Zubří
9 : 27
3.3. 11:30
AO103
Talent A - Strakonice A
17 : 17
3.3. 10:00
AO102
Talent A - Kutná Hora
31 : 17
3.3. 09:00
AO101
Strakonice A - Zubří
18 : 28
2.liga žen Č
28.10. 17:30
AS034
Astra - Strakonice
33 : 22
1.liga starších dorostenek
20.4. 13:00
AU117
Kobylisy - S.Vršovice
26 : 23
2.liga starších dorostenek Č
4.5. 15:00
AV059
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-126 HC Šroubárna Žatec - TURNAJ ZRUŠEN!! - výsledky
Tabulka střelců
Martin Blecha
HK Chomutov
198
Martin Bauch
HSK Tygři Ústí n/L.
173
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
22
Marcel Vraný
Lokomotiva Louny
16
Jaromír Pour
HK Chomutov
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Kašpárek
HK Chomutov
24
Martin Blecha
HK Chomutov
22
Jaromír Pour
HK Chomutov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.