Ústecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje - STŽ
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
Liga Ústeckého kraje - mladší žákyně
Liga Ústeckého kraje - MINI 4+1
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Pavel Hladík
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 14:30
AB132
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
5.5. 16:30
AB119
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 32
27.4. 17:00
AB111
Náchod - N.Veselí
28 : 30
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
23.3. 16:00
AB093
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
16.3. 11:00
AB089
Ústí n.L. - N.Veselí
26 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.2. 17:00
AB067
Chodov - N.Veselí
21 : 29
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
2.12. 16:30
AB056
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
25.11. 16:00
AB053
Jičín "B" - N.Veselí
20 : 29
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
11.11. 16:30
AB040
Zlín - N.Veselí
21 : 16
28.10. 16:30
AB034
N.Veselí - Litovel
33 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
13.10. 18:00
AB023
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
7.10. 13:00
AB014
Loko Louny - N.Veselí
31 : 30
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
22.9. 16:30
AB001
N.Veselí - Chodov
26 : 23
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG132
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
5.5. 14:30
AG119
N.Veselí - Jičín
24 : 29
28.4. 13:30
AG111
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
Další
Předchozí kola
SH-126 HC Šroubárna Žatec - TURNAJ ZRUŠEN!! - výsledky
Tabulka střelců
Martin Blecha
HK Chomutov
198
Martin Bauch
HSK Tygři Ústí n/L.
173
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
22
Marcel Vraný
Lokomotiva Louny
16
Jaromír Pour
HK Chomutov
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Kašpárek
HK Chomutov
24
Martin Blecha
HK Chomutov
22
Jaromír Pour
HK Chomutov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.