Ústecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje - STŽ
Liga Ústeckého kraje - starší žákyně
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
Liga Ústeckého kraje - mladší žákyně
Liga Ústeckého kraje - MINI 4+1
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Miroslav Jahn
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1958
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.4.2014
Koučovaná utkání
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
3.11. 11:15
SH-104/04
HK B Most - Loko Louny
25 : 14
3.11. 09:00
SH-104/01
Loko Louny - HC Žatec
22 : 9
20.10. 13:30
SH-106/07
HK Chomutov - Loko Louny
16 : 21
20.10. 12:00
SH-106/05
Loko Louny - HK Lovosice
13 : 21
20.10. 09:45
SH-106/02
HK B Most - Loko Louny
17 : 11
7.10. 14:30
SH-102/09
HK Lovosice - Loko Louny
24 : 13
7.10. 12:15
SH-102/06
Loko Louny - HK Chomutov
15 : 11
7.10. 10:00
SH-102/03
Loko Louny - Tygři UL
21 : 18
7.10. 08:30
SH-102/01
HK B Most - Loko Louny
13 : 9
23.9. 15:00
SH-101/09
HK Lovosice - Loko Louny
15 : 20
23.9. 12:45
SH-101/06
Loko Louny - HK B Most
11 : 11
23.9. 10:30
SH-101/03
Loko Louny - Tygři UL
16 : 10
23.9. 09:00
SH-101/01
HC Žatec - Loko Louny
7 : 13
Liga Ústeckého kraje - mladší žáci
14.4. 14:15
MH-222/10
Loko Louny - Lovosice
10 : 5
14.4. 12:30
MH-222/07
Slavoj Děčín - Loko Louny
5 : 19
14.4. 10:45
MH-222/04
Loko Louny - Tygři Ústí
17 : 7
14.4. 09:00
MH-222/01
Loko Louny - HK B Most
15 : 1
24.3. 13:40
MH-221/09
Tygři Ústí - Loko Louny
2 : 19
24.3. 11:55
MH-221/06
Loko Louny - Lovosice
13 : 4
24.3. 10:10
MH-221/03
Loko Louny - Slavoj Děčín
15 : 0
24.3. 09:00
MH-221/01
HK B Most - Loko Louny
8 : 15
11.11. 15:00
MH-205/10
Loko Louny - Tygři Ústí
17 : 3
11.11. 14:00
MH-205/08
Loko Louny - Lovosice
12 : 6
11.11. 10:40
MH-205/05
HK B Most - Loko Louny
4 : 15
11.11. 10:20
MH-205/03
Slavoj Děčín - Loko Louny
2 : 19
27.10. 14:20
MH-204/09
Loko Louny - Tygři Ústí
16 : 7
27.10. 13:00
MH-204/07
Lovosice - Loko Louny
5 : 11
27.10. 11:40
MH-204/05
Loko Louny - Slavoj Děčín
17 : 4
27.10. 09:40
MH-204/02
HK B Most - Loko Louny
7 : 12
13.10. 14:15
MH-203/10
Slavoj Děčín - Loko Louny
4 : 11
Zpět
Další
Předchozí kola
SH-126 HC Šroubárna Žatec - TURNAJ ZRUŠEN!! - výsledky
Tabulka střelců
Martin Blecha
HK Chomutov
198
Martin Bauch
HSK Tygři Ústí n/L.
173
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
22
Marcel Vraný
Lokomotiva Louny
16
Jaromír Pour
HK Chomutov
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Kašpárek
HK Chomutov
24
Martin Blecha
HK Chomutov
22
Jaromír Pour
HK Chomutov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.